Dystrybucja gazu grzewczego - Lubelszczyzna

Dystrybucja gazu - Lubelszczyzna

LPGDIRECT to firma, która dostarcza pełnowartościowy, najwyższej jakości propan przeznaczony do ogrzewania budynków. Dystrybuujemy również propan – butan przeznaczony do zasilania samochodów. Dowieziemy gaz do każdej firmy, instytucji czy osoby prywatnej na Lubelszczyźnie. Elastyczność dostaw sprawia, że możemy transportować propan do wszystkich miejscowości zlokalizowanych w województwie lubelskim.

Jesteśmy bezpośrednim importerem propanu. Korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych źródeł, które gwarantują najwyższą jakość oferowanego towaru.

Dzięki temu, że pomijamy pośredników, u nas kupują Państwo propan po bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, dla naszych stałych Klientów z województwa lubelskiego, oferujemy gaz w cenach uwzględniających bardzo korzystny finansowo system rabatów i upustów. Dysponujemy także zbiornikami LPG naziemnymi i podziemnymi o pojemnościach 2700l, 4850l, 6400l.

dystrybucja lubelszczyzna

Najwyższa jakość dostarczanego przez naszą firmę propanu to także gwarancja nieprzerwanej pracy instalacji – nawet przy największych mrozach.

Gaz na terenie województwa lubelskiego przewozimy w nowoczesnych cysternach zapewniających pełne bezpieczeństwo podczas transportu i rozładunku.

Zalety z korzystania z usług LPG-DIRECT

  • Atrakcyjna oferta cenowa
  • Konkurencyjne rabaty
  • System zakupów na raty
lpg gaz lubelszczyzna
  • Bezpieczeństwo
  • Najwyższa jakość paliwa

POSTAW NA GAZ PŁYNNY Z LPG-DIRECT