Skontaktuj się z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z doradcą klienta:

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Marek Brzostek, tel. +48 534 335 659
marek@lpgdirect.pl

Obszar pracy (woj. Warsmińsko-Mazurskie, woj. Podlaskie, woj. Mazowieckie: (pow. Żuromiński, Mławski, Ciechanowski, Pułtuski, Przasnyski, Ostrołęcki, Makowski, Ostrowski, Wyszkowski, Wołomiński, Węgrowski, Sokołowski, Miński, Siedlecki, Łosicki)

Regionalny Kierownik Sprzedaży i Marketingu
Robert Syta, tel. +48 531 681 090

robert@lpgdirect.pl

Obszar pracy (woj Kujawsko-Pomorskie, woj.Łódzkie, woj. Mazowieckie: Warszawa (pow. Sierpecki, Płocki, Gostyniński, Płoński, Sochaczewski, Nowodworski, Legionowski, Warszawski-Zachodni, Grodziski, Pruszkowski, Piaseczyński, Otwocki, Garwoliński, Grójecki, Białobrzeski, Żyrardowski, Grodziski, Kozienicki, Szydłowiecki, Radomski, Lipski, Zwoleński)

Rozdajemy rabaty! Zadzwoń i sprawdź ile otrzymasz.

Dystrybucja gazu:

dystrybucja-gazu-c

Instalacja gazu:

instalacja-gazu-c

 Gaz grzewczy Auto gaz Instalacje przydomowe Instalacje przemysłowe

Firma LPG DIRECT specjalizuje się w imporcie i dystrybucji gazu płynnego. Jesteśmy uznanym partnerem na rynku ekologicznych paliw. Z dostarczanego przez nas gazu korzystają odbiorcy indywidualni,instytucjonalni oraz przedsiębiorstwa, którzy doceniają walory ogrzewania propanem – tj.: komfort użytkowania, ekologiczne spalanie i konkurencyjną cenę.

Oprócz  gazu przeznaczonego do celów grzewczych zajmujemy się także dystrybucją gazu LPG do stacji auto-gaz przeznaczonego do zasilania samochodów.

Nasze usługi dedykujemy klientom z 4 polskich województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i podlaskiego. Do transportu propanu i gazu LPG wykorzystujemy profesjonalną flotę pojazdów. Nasze cysterny gwarantują pełne bezpieczeństwo zarówno w trakcie przewozu, jak i rozładunku gazu.

Jesteśmy partnerem, który przykłada dużą uwagę do profesjonalizmu oferowanych usług. Wysokie kompetencje naszych pracowników zapewniają dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów w konkurencyjnej cenie.

Wykonujemy także kompleksowe realizacje instalacji ogrzewania opartego o propan. Naszym klientom oferujemy zbiorniki na propan – zarówno nowe, jak i używane.

Zachęcamy Państwa do współpracy i kontaktu. Jesteśmy otwarci na pytania i  z przyjemnością postaramy się udzielić wyczerpujące odpowiedzi.

Zapraszamy.

LPG Direct