Skontaktuj się z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Firma LPG DIRECT specjalizuje się w imporcie i dystrybucji gazu płynnego. Jesteśmy uznanym partnerem na rynku ekologicznych paliw. Z dostarczanego przez nas gazu korzystają odbiorcy indywidualni, instytucjonalni oraz przedsiębiorstwa, którzy doceniają walory ogrzewania propanem – tj.: komfort użytkowania, ekologiczne spalanie i konkurencyjną cenę.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z doradcą klienta:

Marek Brzostek, tel. +48 534 335 659

Rozdajemy rabaty, zadzwoń i sprawdź ile otrzymasz!

Dystrybucja gazu:

dystrybucja-gazu-c

Instalacja gazu:

instalacja-gazu-c

 Gaz grzewczy Auto gaz Instalacje przydomowe Instalacje przemysłowe

Oprócz  gazu przeznaczonego do celów grzewczych zajmujemy się także dystrybucją gazu LPG do stacji auto-gaz przeznaczonego do zasilania samochodów.

Nasze usługi dedykujemy klientom z 4 polskich województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i podlaskiego. Do transportu propanu i gazu LPG wykorzystujemy profesjonalną flotę pojazdów. Nasze cysterny gwarantują pełne bezpieczeństwo zarówno w trakcie przewozu, jak i rozładunku gazu.

Jesteśmy partnerem, który przykłada dużą uwagę do profesjonalizmu oferowanych usług. Wysokie kompetencje naszych pracowników zapewniają dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów w konkurencyjnej cenie.

Wykonujemy także kompleksowe realizacje instalacji ogrzewania opartego o propan. Naszym klientom oferujemy zbiorniki na propan – zarówno nowe, jak i używane.

Zachęcamy Państwa do współpracy i kontaktu. Jesteśmy otwarci na pytania i  z przyjemnością postaramy się udzielić wyczerpujące odpowiedzi.

Zapraszamy.

LPG Direct