O Nas

Kim jesteśmy?

LPG Direct jest firmą polską firmą z tradycją i bogatym doświadczeniem zawodowym. Jesteśmy dystrybutorem gazu płynnego na terenie całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na stworzenie stabilnego zespołu wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe, które zapewnia realizację usług na najwyższym poziomie.

Naszą specjalnością jest dystrybucja gazu płynnego oraz kompleksowa realizacja inwestycji związanych z projektowaniem i budową instalacji grzewczych opartych o spalanie propanu. Prowadzimy także sprzedaż zbiorników na gaz propan nowych i używanych, w wersjach podziemnych i naziemnych.

Klientom oferujemy komfortowe, ekologiczne i niedrogie ogrzewanie gazowe.

POSTAW NA GAZ PŁYNNY Z LPG DIRECT

Dlaczego warto nam zaufać?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że budowa instalacji gazowej to poważna inwestycja, której trzeba poświęcić dużo czasu i uwagi. Z tego względu – od początku do końca współpracy – każdym z naszych klientów opiekuje się dedykowany pracownik. To on przeprowadza inwestora przez cały proces montowania instalacji oraz to z nim klient może konsultować wszystkie wątpliwości. Jesteśmy z klientem na każdym etapie przygotowania instalacji grzewczej opartej o spalanie propanu. Oznacza to, że cały proces jest przeprowadzany w oparciu o naszych ludzi i nasz sprzęt.

Nie korzystamy z podwykonawców – montażem zajmuje się grupa wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników korzystających z własnego sprzętu.

Dysponujemy pojazdami ciężarowymi z dźwigami o długości nawet do 12 m, zamontowanymi między innymi na pojazdach z napędem 4×4. Posiadamy własne koparki, w tym mini koparki do prac na małych przestrzeniach. Dzięki temu możemy montować zbiorniki nawet w trudno dostępnych miejscach.

Budując instalacje zbiornikowe na gaz propan, zawsze wykorzystujemy najlepsze (a nie najtańsze), najbardziej sprawdzone materiały.

POSTAW NA GAZ PŁYNNY Z LPG DIRECT

Cysterna gazowa z gazem płynnym

Dystrybucja gazu płynnego

Do dystrybucji gazu płynnego wykorzystujemy nowoczesny tabor cystern. Stawiamy na jakość – nasze cysterny, jako urządzenia pomiarowe wykorzystują głównie nowoczesne przepływomierze masowe, które w połączeniu z komputerami zapewniają dokładny pomiar oraz są o wiele mniej awaryjne od popularnie stosowanych przepływomierzy mechanicznych. Wszystkie przepływomierze podlegają regularnej kontroli oraz posiadają ważne świadectwa legalizacji. Jest to niezwykle istotne dla klienta, który ma pewność, że do jego zbiornika trafia dokładnie taka ilość gazu za jaką płaci oraz że gaz, który kupił, jest faktycznie czystym propanem, a nie mniej wydajną mieszaniną propanu z butanem.

Etapy współpracy dostaw gazu

etapy-wspolpracy-1

1

Kontakt telefoniczny lub zamówienie on-line

etapy-wspolpracy-2

2

Przyjęcie zamówienia

etapy-wspolpracy-3

3

Szybka realizacja

Opinie