KUP GAZ DO TWOJEGO DOMU, FIRMY, LUB ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

WYBIERZ WOJEWÓDZTWO

Jak działa nasz sklep?

Z nami zamawianie propanu jest bardzo proste i szybkie. Cały proces jest klarowny oraz zrozumiały, dzięki czemu doskonale wiesz, co zamawiasz i na jakich warunkach. Proces zakupu odbywa się w następujący sposób.

01.

Wskaż ilość gazu

Wskaż ilość gazu, która Cię interesuje, a także miejsce dostawy. Natychmiast otrzymasz propozycję ceny.

02.

Otrzymujesz ofertę

Jeśli ofertą Cię satysfakcjonuje, podaj niezbędne dane do faktury oraz dokładny adres, pod który dostarczymy zamówiony gaz.

03.

Wybierz metodę płatności

Online lub przy dostawie (gotówka lub karta). W przypadku płatności online, możesz wybrać opcję „tankowanie pod nieobecność” (będziemy potrzebowali swobodnego dostępu do zbiornika).

04.

Informacja o terminie dostawy

Najpóźniej 1 dzień przed planowaną dostawą otrzymasz informację o jej terminie.

05.

Dostawa gazu i napełnienie zbiornika

W dniu wskazanym w informacji dostarczymy gaz i napełnimy zbiornik. Jeżeli nie możesz być obecny podczas dostawy  na adres e-mail, podany przy składaniu zamówienia, otrzymasz film z całego procesu tankowania, a także kopię wydruku cysterny (na specjalne życzenie zostawiamy ją we wskazanym miejscu przy dostawie).

06.

Zwrot pieniędzy

Jeśli w zbiorniku nie zmieści się zamówiona ilość gazu, w przeciągu 3 dni roboczych otrzymasz zwrot pieniędzy.

Wysokiej jakości gaz propan z dostawą pod wskazany adres – zamów online!

Jako jedyna firma w Polsce prowadzimy sklep internetowy umożliwiający zakup gazu propan przez internet. Nie musisz wychodzić z domu, ani wydzwaniać po dostawcach. Wystarczy, że wskażesz województwo, do którego mamy dostarczyć gaz i złożysz zamówienie. Wszystko w łatwy, bezpieczny i szybki sposób.

Wykorzystujesz gaz jako paliwo do ogrzewania swojego domu? A może potrzebuje go Twoja firma, zakład produkcyjny lub gospodarstwo rolne? Zapewniamy gaz wysokiej jakości, spełniający obowiązujące normy prawne. Dzięki niemu zachowasz płynność pracy zakładu, ciągłość realizacji zamówień, a także zagwarantujesz nieprzerwany dostęp do energii cieplnej dla całej rodziny. Tylko u nas gaz zamówisz przez online, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Przygotowany przez nas system zamówień przeprowadzi Cię przez całą procedurę zakupu. W prosty sposób zadeklarujesz potrzebną ilość gazu – natychmiast otrzymasz przy tym stosowną informację na temat ceny za gaz, uwzględniającą specjalny rabat dla Ciebie. Wystarczy, że podasz swój adres, a resztą zajmiemy się my! Docieramy do najodleglejszych zakątków Polski, wszędzie tam, gdzie  znajduje się Twój dom, firma, zakład produkcyjny bądź gospodarstwo rolne, które chcesz ogrzać.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na gaz propan, a także do składania zamówień online. Całą procedurę zrealizujesz przez Internet, bez wychodzenia z domu, a dzięki płatności online nie będzie zobligowany do obecności w domu podczas dostawy!