Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

Naszą specjalnością jest kompleksowa realizacja inwestycji związanej z  wykonaniem instalacji grzewczej opartej o spalanie propanu. Nasz doświadczony zespół składający się z projektantów oraz monterów posiadających stosowne uprawnienia przygotuje dla Państwa:

  • projekt instalacji na gaz propan,
  • przeprowadzi Państwa przez procedury związane z wykonaniem instalacji grzewczej zasilanej propanem,
  • zrealizuje prace instalacyjne na gaz propan.

LPG DIRECT posiadamy w swojej ofercie zbiorniki LPG na gaz propan; naziemne i podziemne nowe i używane o pojemnościach 2700l, 4850l, 6400l oraz większe (na życzenie klienta). Bardzo dużo klientów pyta nas o zbiorniki LPG do gazu propan, dlatego mamy w stałej ofercie różne zbiorniki używane w różnych pojemnościach, prosimy o kontakt telefoniczny w celu przekazania aktualnych informacji o stanie dostępnych zbiorników, ponieważ codziennie ta propozycja się zmienia. Zachęcamy Państwa do analizy nad zbiornikami podziemnymi, które w żadnym przypadku nie kolidują z architekturą ogrodu przy domu, firmie czy gospodarstwie rolnym. Z przyjemnością doradzimy Państwu optymale rozwiązania w zakresie wymiany systemu grzewczego oraz doboru zbiorników do gazu propan. Warto rozważyć montaż instalacji LPG, ponieważ zapewnia ona zarówno bardziej ekonomiczny, jak i ekologiczny sposób palenia niż inne, alternatywne sposoby ogrzewania.

instalacje-zbiornikowe-zasieg-lpgdirect-c

 

Instalacja LPG to:

  • wygoda użytkowania (przegląd raz w roku oraz tankowanie butli 1-2 razy w roku),
  • czystość (nie pyli, nie zabrudza pomieszczeń),
  • ekologia (nie zanieczyszcza środowiska),
  • przystępne ceny (w porównaniu do innych instalacji bezobsługowych),
instalacje-gazowe

Dbamy o to, aby wszelkie zlecenia wykonać w sposób zoptymalizowany pod względem ceny i tempa prac dbając jednocześnie o bezwarunkowe bezpieczeństwo.

Instalacje na propan dla domu i firmy

Do każdej instalacji gazowej podchodzimy indywidualnie, stąd nie ma „sztywnych” cen – prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów współpracy, oraz indywidualnej wyceny planowej inwestycji. Wykonujemy instalację kompleksowo – rozpoczynając od doradzenia odpowiedniego zbiornika, jego usytuowania na działce, poprzez przygotowanie projektów, montaż, oraz uruchomienie całej inwestycji. Pomagamy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności związanej z pozwoleniami.

Instalacje grzewcze wykorzystujące gaz typu propan są wartą uwagi alternatywną dla innych rodzajów ogrzewania. Z jednej strony są tańsze, niż ogrzewanie na olej opałowy i ekogroszek, a zarazem gwarantują wygodniejsze użytkowanie. Instalacja na gaz to także znacznie bardziej ekologiczne ogrzewanie, które nie emituje niebezpiecznego CO2 oraz innych trujących dla środowiska substancji pochodzących ze spalania.

Wszystkich zainteresowanych posiadaniem instalacji grzewczej opartej na propanie zapraszamy do kontaktu!

instalacje-gazowe-lpg

POSTAW NA GAZ PŁYNNY Z LPG-DIRECT

Realizacje

instalacje-gazowe-1
instalacje-gazowe-2
instalacje-gazowe-3
instalacje-gazowe-4
instalacje-gazowe-5
instalacje-gazowe-6