Program „Czyste Powietrze” – skorzystaj z pomocy LPG Direct i uzyskaj dofinansowanie

Program „Czyste Powietrze”

Zmieniając stary kocioł na nowy lub planując termomodernizację domu, warto skorzystać z rządowego programu „Czyste Powietrze”. Pozwala on na uzyskanie dofinansowania nawet do 60% inwestycji. Program został stworzony, by zachęcić Polaków do rezygnacji ze starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, czyli pieców domowych, tak zwanych kopciuchów, które są odpowiedzialne za smog i większość zanieczyszczeń powietrza.

Program „Czyste Powietrze” to ogólnopolski program oferujący dopłaty do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych. Co zrobić, aby móc skorzystać z dofinansowania? Nie trzeba martwić się formalnościami. Wystarczy skorzystać z pomocy firmy LPG Direct, która pośredniczy w załatwianiu dotacji.

Postaw na ekologiczne formy ogrzewania – wybierz propan

Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z tej formy dofinansowania, trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim zmiana sposobu ogrzewania domu musi przynieść korzyść środowisku naturalnemu. Dofinansowane mogą zostać jedynie ekologiczne formy ogrzewania. Jedną z nich jest ogrzewanie na gaz propan.

Zapytaj o ofertę

  Gaz grzewczyInstalacje przydomoweInstalacje przemysłowe

  Spalanie propanu jest niezwykle wydajne i efektywne. Z powodzeniem można ogrzać dom nawet w najbardziej mroźne zimy. Jednak co najważniejsze, ogrzewanie propanem jest bezpieczne dla środowiska oraz przyczynia się do zmniejszenia poziomu zanieczyszczenia powietrza.

  LPG Direct – kompleksowa pomoc w uzyskaniu dotacji rządowych

  LPG Direct jako profesjonalna firma zajmująca się kompleksowo montażem zbiornikowych instalacji na gaz propan oraz dystrybucją płynnego propanu oferuje swoją pomoc również w zakresie uzyskania dotacji. Program „Czyste Powietrze” daje możliwość otrzymania aż 60% zwrotu kosztów inwestycji obejmującej montaż nowoczesnego źródła ciepła spełniającego najwyższe normy, a także przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

  Kwota dofinansowania może wynosić do 20 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania. O dopełnienie wszelkich formalności zadba LPG Direct jako wykonawca inwestycji. Warto skorzystać z naszych kompleksowych usług.

   

  Aktualizacja:

  Informujemy, że promocja została zakończona.

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest