Propan online dostępny w najlepszej cenie

zakupy gazu propan online

Polacy kochają zakupy online. Aż 77% naszych rodaków przynajmniej raz w ciągu roku, skorzystało z oferty sklepu internetowego. Kupujemy w internecie praktycznie wszystko. Od ubrań aż po gabarytowe AGD. Ale czy można szybko i bezpiecznie uzupełnić zbiorniki gazem propan online? Kupując go tak, jak zamawiali byśmy toster w popularnym sklepie internetowym? Sprawdźmy to!

Przez ostatni rok pokazywaliśmy Wam, dlaczego warto zamienić swoją instalację energetyczną na czyste i wydajne paliwo jakim jest propan. Niezależnie od branży czy też skomplikowania Twojej instalacji nasi specjaliści przygotowują najlepsze rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb. Stosunkowo najmniej miejsca poświęcaliśmy sposobom uzupełniania zbiorników. Dzisiaj chcemy Wam opisać jak szybko, bezpiecznie i po korzystnej cenie możecie zakupić propan online.

Gaz propan kupujemy online

Jak kupić szybko gaz i zamówić uzupełnienie zbiorników w LPG Direct? To bardzo proste. Przede wszystkim musisz wejść na stronę lpgdirect.pl/sklep-online/. Następnie po wybraniu województwa, wybierasz ilość gazu, którą potrzebujesz. Propozycja cenowa, uzależniona jest od ilości. Jeżeli cena jest dla Ciebie akceptowalna podaj dane do faktury oraz adres, pod który mamy dostarczyć gaz propan. Następnie przechodzisz do wyboru metody płatności. Możesz zapłacić zarówno online za pomocą systemu bezpiecznych płatności, jak i wybrać opcję płatności przy dostawie, a następnie zapłacić kartą lub gotówką. Co ważne na tym etapie możesz wybrać też opcję “tankowanie pod nieobecność”, dzięki czemu nie będziesz musiał być dostępny w dniu, w którym dowieziemy paliwo. Wówczas też prosimy o skorzystanie z płatności online.

Zapytaj o ofertę

  Gaz grzewczyInstalacje przydomoweInstalacje przemysłowe

  W przypadku wyboru opcji “tankowanie pod nieobecność” zapewnij naszym pracownikom swobodny dostęp do zbiorników. Najpóźniej dzień przed planowaną dostawą (a w praktyce nawet wcześniej) otrzymasz od nas stosowną informację. Jeśli wybrałeś opcję tankowania pod nieobecność, nasi pracownicy przygotują dla Ciebie szczegółową dokumentację całego procesu tankowania. A co jeśli pomylisz się w oszacowaniu ilości gazu, który zmieści się w Twoim zbiorniku? To nie problem! W ciągu 3 dni od dostawy otrzymasz zwrot pieniędzy, który będzie różnicą pomiędzy ilością zamówionego gazu propan a rzeczywistą ilością, która zmieściła się w zbiorniku.

  Czy warto zamawiać propan online?

  Mamy nadzieję, że w klarowny sposób przedstawiliśmy Wam cały proces, od zamówienia aż po dostawę. Jednak ktoś mógłby się zapytać, co ja z tego będę miał? Odpowiedź jest bardzo prosta. Przede wszystkim oszczędność. W zależności od ilości kupowanego gazu, w sklepie internetowym LPG Direct możesz otrzymać rabat. Drugim niezwykle ważnym aspektem jest wygoda, szczególnie w odniesieniu do możliwości wyboru opcji tankowania bez Twojego udziału. Jest to opcja szczególnie wygodna dla przedsiębiorców, ale przyda się też w codziennym życiu mieszkańców domów jednorodzinnych. Na przykład nie musisz brać dnia wolnego, żeby uzupełnić swoje zbiorniki. A zaoszczędzony dzień urlopu spożytkujesz w lepszy sposób.. Prawda, że to kuszące? Dodatkowo w sklepie online cyklicznie pojawiają się promocje, z których możesz skorzystać, żeby zapłacić za gaz jeszcze mniej.

  LPG Direct jest jednym z najprężniejszych dostawców gazu propan w Polsce. Pracujemy zarówno z gospodarstwami domowymi, przedsiębiorstwami, jak i gospodarstwami rolnymi. Posiadamy własną flotę, która umożliwia dostarczenie paliwa niezależnie od lokalizacji odbiorcy. Sami projektujemy i wykonujemy instalacje zasilane gazem propan. Słowem: jeśli chcesz poczuć bezpieczeństwo energetyczne, skontaktuj się z nami.

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest