Stacje paliw

Stacje paliw

LPG-DIRECT oferuje gaz propan – butan przeznaczony do tankowania samochodów. Zaopatrujemy stacje auto – gaz zlokalizowane na terenie całej Polski.

Nasza firma jest bezpośrednim importerem gazu LPG. Dbamy o jego najwyższą jakość, co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Nasz produkt zawsze spełnia normę PN-EN 589. Fakt ten doceniają nasi stali Klienci zarówno Ci indywidualni, jak i firmy czy instytucje.

Atutem sprzedawanego przez nas autogazu jest także atrakcyjna cena. Oferujemy korzystny dostosowany do potrzeb danej firmy system form płatności, oraz rabaty dla wszystkich stałych Klientów. Pracownicy LPG-DIRECT zawsze dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć zamówiony towar w dogodnym dla Państwa terminie.

Propan – butan na stacje auto – gaz dostarczamy za pomocą nowoczesnych cystern, które zapewniają pełne bezpieczeństwo zarówno podczas transportu, jak i w trakcie rozładunku.

stacja paliw lpg direct

Prowadzimy także sprzedaż hurtową gazu LPG połączoną z dostawą do składu podatkowego. Dla odbiorców hurtowych zlokalizowanych na terenie Polski umożliwiamy sprzedaż gazu w trybie zawieszonego poboru akcyzy (dostawa do składu podatkowego) lub z zapłaconą akcyzą. W przypadku Klientów spoza kraju realizujemy sprzedaż hurtową propanu i propan – butanu w trybie zawieszonego poboru akcyzy do składów podatkowych położnych na terenie całej Unii Europejskiej.

Zalety z korzystania z usług LPG-DIRECT

Korzyści dla stacji auto – gaz:

  • Wysoka jakość propanu potwierdzona certyfikatami
  • Korzystne ceny
  • Atrakcyjny system rabatów, terminów płatności, rat
  • Dogodne terminy dostaw
  • Pełna dostępność gazu LPG
  • Sprzedaż hurtowa w systemie zawieszonej lub zapłaconej akcyzy
  • Sprzedaż na terenie całej Polski i UE
stacja paliw lpg

POSTAW NA GAZ PŁYNNY Z LPG-DIRECT